Nie jesteśmy kolejną agencją dostarczającą rozwiązania e-commerce, która obiecuje cuda na kiju.

Nasz zespół indywidualnie podchodzi do projektów, aby dostarczać narzędzi, których nie ma prawdopodobnie nigdzie indziej na rynku. 

Produkujemy dedykowane oprogramowania, strony WWW i aplikacje mobilne, przy czym specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań skrojonych pod Twój projekt. 

To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim fakt, że nie musisz już szukać tego, czego potrzebujesz u kilku wykonawców i u każdego z nich zostawiać góry pieniędzy. Korzystamy z autorskich modułów, które jesteśmy w stanie łączyć ze sobą wedle Twoich potrzeb.
To właśnie dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, nie wspominając o wygodzie - masz wszystko w jednym miejscu od jednego dostawcy.
 

Udziałowcami KingAPP™ są nie tylko przedsiębiorcy, ale również główni informatycy naszej firmy. Dzięki temu masz pewność, że zależy im na tym, aby dostarczyć Ci jak najlepszych rozwiązań z zakresu Software i Hardware. 

Prawdę mówiąc nie chcemy mydlić Ci oczu tym, że jesteśmy najlepsi, najfajniejsi, najmilsi i inne “naj”.
Sprawdź opinie naszych klientów i porozmawiajmy, aby zobaczyć, co możemy dla Ciebie zrobić

rekomendacje-naszego-klienta-Fernando-Rodrigues
 Testowałem wiele rozwiązań wspomagających prowadzenie mojego biznesu e-commerce, ale najczęściej nie znajdywałem wszystkich rozwiązań w jednym miejscu, przez co musiałem płacić sporo pieniędzy w kilku firmach.
KingAPP dzięki elastycznemu podejściu dopasowało się do moich potrzeb, a ja mam wszystko czego potrzebuję w jednym miejscu

Fernando Rodrigues Jr
Santo Forte

sportowiec, zawodnik MMA

recommendations-of-our-customer-Ariane-Lipski
Thanks to the experience and competence of the whole KingAPP team, my career gained momentum. I am glad that I have the opportunity to cooperate with such professionals.

Ariane Lipski

UFC fighter

rekomendacje-naszego-klienta-Piotra-Liroya
Technologie oferowane przez KingAPP pozwoliły usprawnić dużo procesów w mojej firmie, dzięki czemu wiele zadań zostało zautomatyzowanych co oszczędza mi nie tylko czas, ale również pieniądze

Piotr Liroy-Marzec

muzyk, przedsiębiorca, poseł na Sejm RP