iIość sztuk:0Razem0.00 PLN
iIość sztuk:0Razem0.00 PLN
iIość sztuk:0Razem0.00 PLN

produkty w Twoim koszyku

iIość sztuk:0Razem0.00 PLN
Wysyłka
Dostawa: PLN

Shop.KingAPP® to dedykowana aplikacja mobilna z wieloma zastosowaniami:

Magazyn
automatyzująca wszelkie wykonywane na magazynach ruchy – od zamówienia, po wydanie. Umożliwia zreorganizowanie pracy niemal całego magazynu – wszystko dzięki prostemu mechanizmowi generowania i skanowania kodów QR i barkodów towarów, półek, wysyłek czy przyjęć. Jest ona znacznym wsparciem nie tylko dla pracowników magazynów, ale także dla innych pracowników przedsiębiorstwa.

Aplikacja Shop.KingAPP® ściśle powiązana jest ze stworzonym przez nas rozbudowanym, multifunkcjonalnym systemem magazynowym. Pozwala ona na optymalizację przepływu pracy wewnątrz firmy oraz znaczną automatyzację procesów zachodzących między dostawcami a odbiorcami. Jest zintegrowana z systemami zakupowymi, wysyłkowymi czy finansowymi, a także z systemem zarządzania firmą. Dzięki zaawansowanym modułom biznesowym posiada ogromne możliwości konfiguracyjne, dając użytkownikowi do dyspozycji szeroką gamę dostępnych funkcjonalności, z możliwością użytkowania ich w aplikacji mobilnej Shop.KingAPP®. Dzięki temu szybko i intuicyjnie można dokonywać ewidencji produktów, czasu pracy i pracowników czy też transportu. System w czasie rzeczywistym pilnuje przepływu dokumentów, towaru i usług, śledzi przepływ towarów w magazynach oraz ich archiwizację czy planowanie przyszłych ruchów.

Dla przedstawicieli handlowych:

Aplikacja KingAPP® Mobile Sales Force zapewnia przedstawicielom handlowym dedykowany zestaw narzędzi i modułów ERP, CRM, oraz indywidualnej polityki cenowej które pomagają im w ich codziennych zadaniach, takich jak najprostsza i w pełni zsynchronizowana sprzedaż u klienta w zgodzie z przygotowanymi cennikami, rabatami lub i promocjami. Przygotowywanie strategii z klientami, przeprowadzanie procesów sprzedażowych, tworzenie szczegółowych planów sprzedażowych, rozwiązywanie reklamacji klientów, przesyłanie raportów - i wiele więcej możliwości w czasie rzeczywistym możesz wykorzystać dzięki MSF KingAPP®

Dostępna dla systemów iOS* i Android, aplikacja ta jest zaawansowaną technologicznie, gotową do użycia platformą, która zapewnia przedstawicielom handlowym natychmiastowy dostęp do danych klientów, a która jednocześnie pozwala im lepiej zrozumieć ich potrzeby oraz zorganizować pracę. Dodatkowym atutem jest możliwość składania przez aplikację zamówień przez klientów, którzy mogą skanować swoje produkty lub kody i bezpośrednio rozmawiać bez potrzeby konsultacji z handlowcem. W przypadku sprzedaży mieszanej handlowiec może uzupełnić zamówienia po negocjacjach z zamawiającym. Jeśli odbiorcą jest klient który ma wielu użytkowników nasza KingAPP® MSF jest w stanie rozróżnić zarówno kto składał zamówienie i do jakiego magazynu lub zakładu ma one być przypisane. wszystko w czasie rzeczywistym oraz mobilnie u klienta. Aplikacja dostępna w 19 językach, produkuj lokalnie, sprzedawaj globalnie. Zatrudniaj kogo chcesz a my damy narzędzie żeby dany były spójne w jednym systemie, najwięcej korzyści zyskasz dzięki obszernym rozwiązaniu dla Biznesu jakim jest ekosystem KingAPP®.

Bez względu na kanał sprzedaży czy branżę - handel tradycyjny i nowoczesny, B2B oraz B2C, HoReCa, sektor farmaceutyczny, sektor budowlany i inne - aplikacja KingAPP® Sales Force jest w stanie znacznie zwiększyć efektywność działań sprzedażowych w Twojej firmie. Automatyzacja i wygoda na najwyższym poziomie zapewniona przez nas poprowadzi Twoją firmę w przyszłość cyfryzacji . 

Jako lider na rynku kompleksowych rozwiązań systemowych stworzyliśmy oprogramowanie odpowiednie zarówno dla małych firm, jak i dużych przedsiębiorstw, uzupełniając je o aplikację mobilną Shop.KingAPP®
. Dzięki temu jest on w tej chwili jedynym tak rozbudowanym systemem wsparcia handlu na europejskim rynku, który w dobie tak szeroko zakrojonej automatyzacji w łatwy i przystępny sposób może zostać wdrożony w każdym przedsiębiorstwie.
nasza aplikacja mobilna Shop.KingAPP® moze zawierac prawie wszystkiefunkcjonalności naszego systemu, na Twoje życzenie jesteśmy w stanie dostosować ją jeszcze bardziej do Twoich potrzeb

#mobileapp #aplikacjamobilna #ecommerce #layout #grafika #system
Shop.KingAPP® Aplikacja
Shop.KingAPP® Aplikacja
Shop.KingAPP® Aplikacja

Podobne realizacje

HUBburger.com®
Shop.KingAPP® Aplikacja
AutoWorld.pl®