iIość sztuk:0Razem0.00 PLN
iIość sztuk:0Razem0.00 PLN
iIość sztuk:0Razem0.00 PLN

produkty w Twoim koszyku

iIość sztuk:0Razem0.00 PLN
Wysyłka
Dostawa: PLN

AutoWorld® to zintegrowany marketplace, skupiający kupujących i sprzedających branży motoryzacyjnej. Znając jej specyfikę, wyposażyliśmy marketplace w prawdopodobnie najbardziej precyzyjną i szczegółową wyszukiwarkę auto-moto na rynku. Sprzedający ma możliwość zbudowania sklepu internetowego bezpośrednio zintegrowanego z portalem, opartego o multifunkcjonalny system magazynowy wspierany przez kody QR oraz dedykowane rozwiązania dla branży automotive. 

System uzupełniliśmy rzecz jasna o wsparcie funkcjonowania finansów, sprzedaży, płatności, zakupów czy wysyłek. Niektóre z tych systemów wspierane są przez intuicyjną aplikację mobilną, przyjazną zarówno dla kupującego, jak i dla sprzedającego, który w prosty sposób może zarządzać znajdującymi się w sklepie produktami (w oparciu o kody kreskowe i kody QR).

Stworzony przez nas dla AutoWorld® system to pełny, multifunkcjonalny zespół modułów, spośród którego klienci AW.pl mogą wybierać te, które najbardziej im odpowiadają. Wszystkie razem i każdy z osobna ułatwiają prowadzenie biznesu i zdobywanie nowych klientów, w znaczny sposób usprawniając pracę firmy, która ponosi przy tym niewielkie koszty.

Oddajemy na rzecz naszych klientów narzędzie które dba o wymianę danych w czasie rzeczywistym i otwiera miedzynarodowe rynki zbytu.  
Oprogramowanie umożliwia zaawansowane wyszukiwanie części pojazdów po wielu parametrach, integrację VIN czy wspierany przez aplikację mobilną Shop.KingAPP® plan demontażu pojazdów.

Automatyzacja pobierania informacji, takich jak numery części, zastosowanie czy cena komponentu u producenta, umożliwia znacznie szybsze wprowadzanie produktów na stan. System oferuje również tworzenie drzewa kategorii wraz z możliwością jego integracji z platformami Allegro czy eBay, a także ze specjalistycznym portalem AutoWorld.pl®.

Dzięki planowi demontażu pojazdów istnieje opcja automatyzacji tworzenia produktów, a także uaktywnienia sprzedaży zdemontowanych wcześniej elementów. Z myślą o dealerach powstała możliwość zakupu oraz sprzedaży części nowych i używanych, generowania ofert po filtrach oraz masowej obróbki danych.

System umożliwia generowanie kodów QR oraz odpornych na zabrudzenia naklejek na części. Przy współpracy z systemem magazynowym WMS oraz dedykowaną aplikacją Shop.KingAPP® pozwala to na szybkie odnalezienie danego komponentu, jego zapakowanie oraz wysyłkę.

#marketplace #ecommerce #www #mobileapp #grafika #logo #system #seo #marketing #reklama
AutoWorld.pl®
AutoWorld.pl®
AutoWorld.pl®
AutoWorld.pl®

Podobne realizacje

HUBburger.com®
Shop.KingAPP® Aplikacja
AutoWorld.pl®