Nie jesteśmy kolejną agencją dostarczającą rozwiązania e-commerce, która obiecuje cuda na kiju.

Nasz zespół indywidualnie podchodzi do projektów, aby dostarczać narzędzi, których nie ma prawdopodobnie nigdzie indziej na rynku. 

Produkujemy dedykowane oprogramowania, strony WWW i aplikacje mobilne, przy czym specjalizujemy się w dostarczaniu rozwiązań skrojonych pod Twój projekt. 

To, co nas wyróżnia, to przede wszystkim fakt, że nie musisz już szukać tego, czego potrzebujesz u kilku wykonawców i u każdego z nich zostawiać góry pieniędzy. Korzystamy z autorskich modułów, które jesteśmy w stanie łączyć ze sobą wedle Twoich potrzeb.
To właśnie dzięki temu oszczędzasz czas i pieniądze, nie wspominając o wygodzie - masz wszystko w jednym miejscu od jednego dostawcy.
 

Udziałowcami KingAPP™ są nie tylko przedsiębiorcy, ale również główni informatycy naszej firmy. Dzięki temu masz pewność, że zależy im na tym, aby dostarczyć Ci jak najlepszych rozwiązań z zakresu Software i Hardware. 

Prawdę mówiąc nie chcemy mydlić Ci oczu tym, że jesteśmy najlepsi, najfajniejsi, najmilsi i inne “naj”.
Sprawdź opinie naszych klientów i porozmawiajmy, aby zobaczyć, co możemy dla Ciebie zrobić.

rekomendacje-naszego-klienta-Fernando-Rodrigues
Ich habe viele Lösungen getestet, die mein E-Commerce-Geschäft unterstützen sollten, aber meistens habe ich nicht alle Lösungen an einem Ort gefunden, was bedeutete, dass ich in mehreren Unternehmen viel Geld bezahlen musste.
KingAPP hat sich dank eines flexiblen Ansatzes an meine Bedürfnisse angepasst und ich habe alles, was ich brauche, an einem Ort.

Fernando Rodrigues Jr
Santo Forte

Athlet, MMA-Kämpfer

rekomendacje-naszego-klienta-Piotra-Liroya
Technologie oferowane przez KingAPP pozwoliły usprawnić dużo procesów w mojej firmie, dzięki czemu wiele zadań zostało zautomatyzowanych co oszczędza mi nie tylko czas, ale również pieniądze.

Piotr Liroy-Marzec

muzyk, przedsiębiorca, poseł na Sejm RP

rekomendacje-naszej-klientki-Ariane-Lipski
In fact, I tested many wonderful solutions, which made me skeptical about the next one - KingAPP. However, when I started using this tool I really liked it and today I can't imagine working without it

Ariane Lipski

UFC fighter