iIość sztuk:0Razem0.00 PLN
iIość sztuk:0Razem0.00 PLN
iIość sztuk:0Razem0.00 PLN

produkty w Twoim koszyku

iIość sztuk:0Razem0.00 PLN
Wysyłka
Dostawa: PLN

Przemysł motoryzacyjny to jedna z głównych, najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki Niemiec. Dlatego podjęcie się stworzenia oprogramowania dla jednego z najważniejszych graczy na niemieckim rynku sprzedaży części BMW i MINI było dla nas ciekawym wyzwaniem.

Teile.com.de był klientem bardzo wymagającym, w którym wdrożyliśmy automatyzację wielu procesów - od zakupów, poprzez magazyn, do sprzedaży wielokanałowej. System zaimplementowany w tej firmie jest wzorcowym sklepem, zintegrowanym z eBay, Amazonem, Allegro.pl, AW.pl i wieloma innymi rozwiązaniami. Dzisiaj sklep generuje obroty na poziomie około 5.200.000 € rocznie przy minimalnym, 3-osobowym personalnym nakładzie. Jako jeden z naszych pierwszych klientów rozwija system według zachodnich trendów sprzedażowych i zapotrzebowań automatyzacji. Z pomocą naszego systemu firma zdobyła również bardzo dobrą pozycję na rynku azjatyckim. Już w 2010 roku sklep był dostępny w pełnej chińskiej wersji językowej, co zniwelowało bariery komunikacyjne z lokalnymi odbiorcami.

Teile.com.de to katalog ponad 400 tys. oryginalnych, nowych i używanych części samochodowych, czytelnie skondensowany w zbudowanym przez nas systemie. Firma zyskała możliwość prostego zarządzania stroną, systemem magazynowym, sprzedażą czy wysyłkami. Wdrożone przez nas rozwiązania usprawniły jej funkcjonowanie, a zabiegi marketingowe przyniosły nowych, stałych klientów.

Teile towarzyszy aplikacja mobilna, stworzona zarówno z myślą o administracji sklepu, jak i o klientach – głównie dealerach auto-moto. Znajduje się w niej katalog części, a oprócz tego pozwala klientowi w prosty sposób wyszukać to, czego potrzebuje, natomiast administratorowi ułatwia wykonywanie codziennych obowiązków.

#ecommerce #www #mobileapp #grafika #logo #system #seo #marketing #reklama #mediastore
Teile.com.de
Teile.com.de
Teile.com.de
Teile.com.de

Podobne realizacje

Szablony sklepów
Ministerstwo Śledzia i Wódki Gdańsk
LiRoyal.pl